10 ақпан күні, 62 мектеп лицейінің кабырғалары ішінде, Казахстанның дарынды жастардың өкілі Тлеубердинова Магира мен кездесу өткізілді, кездесуге 9 орыс және қазақ тілде оқитын сынып оқушылары, 62 лицейдің өзін-өзі басқару ұйымы мен тәлімгерлер Айзат Алмабековна мен Алима Жанатовна қатысты.Кездесу барысында оқущылар өзіне қызықты сұрақтар қойып, сурет әлеміне саяхат жасағандай болды.Сыр-сұхбат алаңынан кейін Магира оқушыларға сурет салудан мастер класс ұйымдастырды.Мастер класс соңында өзін-өзі басқару ұйымы Магираға алғысын білдіріп,оқушылардың өз қолымен жасаған кішігірім естелікке сыйлық берді.

10 февраля в кабинетах 62 лицея школы состоялась встреча с представителем талантливой молодежи Казахстана Тлеубердиновой Магирой, в которой приняли участие учащиеся 9 классов, наставники и организации самоуправления 62 лицея Айзат Алмабековна и Алима Жанатовна.Во время встречи учащиеся задавали интересующие их вопросы, словно совершали путешествие в мир живописи.После Сыр-диалоговой площадки Магира организовала для школьников мастер-класс по рисованию.В конце Мастер-класса самоуправление поблагодарило Магиру и вручило небольшой памятный подарок, сделанный учениками Своими руками.