№62 мектеп-лицейінде 1-11 сынып оқушылары арасында «Рахмет саған, Отаным» біріңғай ашық сабақтары өтуде.Сынып жетекшілерден сынып сағаты әр түрлі форматта өткендігін байқадық. Оқушылар ұстаздарына ғана емес,мектеп қабырғасында жұмыс істеп жүрген барлық қызметкерлеріне алғыстарын білдіруде.Өзін-өзі басқару ұйымы «Жүректен жүрекке» бейнеролигін түсіріп, әр түрлі іс-шаралар кезеңін бастап кетті.

В школе-лицее №62 проходят единые открытые уроки «Рахмет саған, Отаным» среди учащихся 1-11 классов.От классных руководителей мы заметили, что классные часы прошли в разных форматах. Учащиеся выражают благодарность не только своим учителям,но и всем работникам школы.Организация самоуправления сняла видеоролик «от сердца к сердцу " и началось этап различных мероприятий.

#ns_bilim_1mart
@bilimastana